Fundusze Europejskie
Strona główna/MOPS/Ogłoszenia/Anonimowy portal dla ludzi szukających pomocy (..)

Anonimowy portal dla ludzi szukających pomocy GiveAndGetHelp.com działa już w wersji ukraińskiej! / GiveAndGetHelp.com, анонімний чат для людей, які шукають допомоги, тепер доступний українською!

15 Maja 2023

W dzisiejszych czasach Internet to nie tylko miejsce szybkiego pozyskiwania informacji, ale także nawiązywania kontaktów, relacji, otrzymywania życzliwych porad. Dzięki uruchomieniu platformy GiveAndGetHelp.com również w języku ukraińskim, osoby posługujące się tym językiem, mogą uzyskać darmową pomoc psychologiczną oraz wsparcie od innych użytkowników serwisu. W serwisie dostępny jest również dział z newsami i poradami w języku ukraińskim. To kolejny krok w rozwoju platformy GiveAndGetHelp.com. 

GiveAndGetHelp.com to prowadzony przez Fundację ADRA Polska w pełni darmowy i anonimowy portal dla ludzi szukających pomocy i wzajemnego zrozumienia. To bezpieczna przestrzeń, gdzie wraz z innymi możesz walczyć z depresją, uzależnieniem i innymi życiowymi kryzysami. Serwis działa już od 2018 roku i zgromadził społeczność liczącą ponad 20 tysięcy użytkowników. 

Ukraińska odsłona GiveAndGetHelp.com/ua to już druga wersja językowa, która dostępna jest w serwisie. Każda z nich to oddzielna witryna, która rozwija się indywidualnie i odpowiada na potrzeby swoich użytkowników. Do platformy przypisani są ukraińskojęzyczni moderatorzy i specjaliści, by w kompleksowy sposób realizować nasze wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach życiowych.  

Сьогодні Інтернет - це не тільки місце, де можна швидко отримати інформацію, а й налагодити контакти, стосунки, отримати доброзичливу пораду. Завдяки запуску платформи GiveAndGetHelp.com також українською, люди, які використовують цю мову, можуть отримати безкоштовну психологічну допомогу та підтримку від інших користувачів сайту. Також на сайті є розділ з новинами та короткі статті українською мовою. Це черговий крок у розвитку платформи GiveAndGetHelp.com.

GiveAndGetHelp.com - це абсолютно безкоштовний і анонімний портал для людей, які шукають допомоги та взаєморозуміння. Це безпечний простір, де ви та інші можете боротися з депресією, залежністю та іншими життєвими кризами. Сервіс працює з 2018 року і зібрав спільноту з понад 20 000 користувачів.

Більше інформації про GiveAndGetHelp.com: https://giveandgethelp.com/ua

Більше інформації про Фонд ADRA Polska: www.adra.pl  

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
docx 2023-05-15 Informacja_Prasowa_Platforma GiveAndGetHelp.com działa w wersji ukraińskiej.docx
ilość pobrań: 20
Informacja_Prasowa_Platforma GiveAndGetHelp.com działa w wersji ukraińskiej.docx 32.35KB -
docx 2023-05-15 Сайт GiveAndGetHelp.com працює в українській версії.docx
ilość pobrań: 14
Сайт GiveAndGetHelp.com працює в українській версії.docx 23.05KB -

do góry