Fundusze Europejskie
Strona główna/MOPS/Ogłoszenia/Zaproszenie na spotkanie "Senior online"

Zaproszenie na spotkanie "Senior online"

27 Grudnia 2022

Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy zaprasza na spotkanie na platformie YouTube w ramach prowadzonych działań poprawy bezpieczeństwa mieszkańców - "Senior online"

Celem działań „ Seniora online” jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania online mają również na celu przekazanie seniorom treści obowiązujących przepisów oraz gdzie uzyskać pomoc gdy będziemy jej potrzebować.

Tym razem gościem spotkania będzie Staszek Król - specjalista ds. promocji Oleśnickiej Biblioteki Publicznej oraz jeden z założycieli grupy rowerowej Oleśnica Bajk Stajl, której ideą jest stworzenie grupy świadomych społecznie i ekologicznie cyklistów. Koordynator i współautor międzypokoleniowego projektu „Tandem” realizowanego w ramach „Seniorów w Akcji” (projekty wspierane przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach dofinansowania z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności).

W dniu 02.01.2023 r odbędzie się Senior on line. Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów z powiatu oleśnickiego do udziału w spotkaniu. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 9:00.

LINK do spotkania "Senior online"

do góry